988 dagen borstvoeding, 5 lessen over leiderschap, intuïtie en authenticiteit
988 dagen. Bijna 1000 dagen gaf ik borstvoeding aan mijn dochter Nilou. En het heeft me zóveel meer geleerd dan ik ooit had kunnen voorzien.
In deze aflevering neem ik je mee in mijn verhaal. Over de start, de struggles, de keuzes, het vertrouwen en vooral het diepe voelen van wat klopte, voor mij, voor haar, voor ons.
Wat begon als iets wat onderdeel was van de eerste newborn weken, groeide uit tot een transformerend proces over leiderschap, systemen, zachtheid en ruimte innemen. Over trouw blijven aan je intuïtie, ook als de wereld om je heen iets anders zegt.
- Ik deel over hoe ik zowel aanwezig ouder kon zijn als een bedrijf kon runnen
- Ik merk op dat het volgen van je intuïtie een privilege is wat velen van ons niet hebben
- En hoe ik omging met vragen en opmerkingen omging toen ik “te lang” borstvoedde volgens de maatschappij
Of je nu moeder bent of niet – dit is een aflevering over dieper luisteren, je intuïtie durven volgen, en kiezen voor wat voor jou klopt.